O nas

Pierwsze projekty wnętrz wykonałam w 1998 roku. W tym czasie konkurencja w tej branży była niewielka, a prace odbywały się przy desce kreślarskiej. Chęć rozwoju i poszerzania działalności , skłoniła mnie do współpracy ze znaczącym wykonawcą budowlanym – firmą Global Profit, który wcielił mnie w swoje szeregi. Od tego czasu projektowanie nie obejmowało już tylko domów jednorodzinnych i mieszkań, ale również inwestycje publiczne

W 2008 roku zdecydowałam się na założenie spółki pod nazwą ArtGlobal Sp. z o.o. Zajmowaliśmy się budową szpitali, szkół i przedszkoli, jak również projektowaniem i wykańczaniem wnętrz dla inwestora prywatnego

Z wykształcenia jestem architektem. Studia na wydziale architektury ukończyłam z wynikiem dobrym, a projektowania uczyłam się pod nadzorem prof. Zygmunta Szparkowskiego.

                                                               Iwona Terczyńska

Realizacje i projekty

Przy naszym udziale został wyremontowany szpital- Europejskie Centrum Zdrowia w Otwocku, szpital przy ul. Karowej w Warszawie, przedszkole przy ul. Doryckiej w Warszawie, oddział szpitalny w Centrum Zdrowia Dziecka oraz kilka oddziałów Poczty Polskiej.

Zbudowaliśmy również wiele nowych inwestycji jak: Budynek Szpitala MSW przy ul. Prusa w Otwocku, przedszkole w Milanówku, Szkoła TPD Halinów w Warszawie, Szkoła Podstawowa w Duchnicach i szereg mniejszych budynków.

Jednocześnie zajmowaliśmy się projektami wnętrz inwestycji prywatnych- zarówno firm jak i lokali mieszkalnych. Projektowałam biuro firmy Inter Druk przy ul. Łuckiej w Warszawie, biuro firmy Remax w centrum Warszawy, pokoje hotelowe i mieszkania do wynajmu dla firmy Patron w Warszawie. Sześć mieszkań na wynajem(projekty podnoszące standardy lokali) przy ul. Górczewskiej w Warszawie oraz wiele wnętrz prywatnych jak: apartamenty na ul.Brukselskiej, ul. Bukowińskiej i ul. Hery w Warszawie, mieszkania przy ul. Łuckiej, Wielickiej, Obrońców Tobruku, mieszkania na warszawskiej Starówce oraz wiele domów i willi w okolicach Warszawy- willa przy ul. Alpejskiej w Warszawie, domy i segmenty w Starych Babicach, w Jabłonnej, w Józefowie, na warszawskiej Białołęce i w Garwolinie.

 

Projektowanie wnętrz i budynków- nowa idea

TerczynskaDesign powstała z myślą o tworzeniu własnej marki, opartej na inicjowaniu sztuki dla potrzeb odbiorcy.
Architektura wnętrz i budynków w firmie TerczynskaDesign wyraża pasję i zaangażowanie twórców projektu, którzy dążą do zaspokojenia potrzeb inwestora, przy jednoczesnym zachowaniu piękna i sztuki.
Nie pracujemy według szablonów. Każda inwestycja wymaga indywidualnych założeń, które powstają wspólnie z inwestorem.
Budynek i jego wnętrza są ściśle powiązane z ludzmi,  dlatego tworzymy poprzez Państwa myśli, potrzeby, zainteresowania.

„Twój dom może Ci zastąpić cały świat”….. Blaise Pascal

Dlaczego my

1

Mamy długoletnie doświadczenie
W naszej branży ilość doświadczeń i czas ma bardzo duże znaczenie. Uczyliśmy się swojej pracy przez wiele lat- również na błędach. Korzystamy z tej wiedzy przy każdym projekcie

2

Profesjonalizm jest naszą wartością
Mamy odpowiednie wykształcenie i przygotowanie zawodowe - co daje nam możliwość podejmowania trudnych decyzji jak np. zmiany w zakresie konstrukcji ścian, stropów itp.

3

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów.
Jesteśmy ubezpieczeni od nieprzewidzianych sytuacji. Projekty kosztownych inwestycji są ubezpieczane indywidualnie.

4

Nasza oferta jest wszechstronna
Możecie Państwo zamówić u nas projekt domu, projekt jego wnętrz i urządzić go wspólnie z nami, nie tracąc czasu na poszukiwania specjalistów różnych branż.